HomeWróżkiRenata Brzezińska

RENATA BRZEZIŃSKA

Witam. Nazywam się Renata Brzezińska. Ezoteryką pasjonuję się od wielu lat, a od blisko dziesięciu zajmuję się wróżbiarstwem. Moich wróżb i porad udzielam przy pomocy kartTarota oraz numerologii.

Początkowo wróżyłam w kręgu znajomych, obecnie pracuję także z klientami. W tym czasie udzieliłam bardzo wielu porad i udanych odpowiedzi na pytania zadane mnie i moim kartom. Przez 1,5 roku współpracowłam  z telewizją TVN7 w programie "Wróżki". W serwisie telefonicznym odpowiadałam na pytania klientów, a przez pięć miesięcy prowadziłam poniedziałkowe programy na żywo. Odpowiadałam również na telefoniczne pytania widzów w programie Dzień Dobry TVN.

Ponieważ jestem życiową optymistka, podczas wróżb kieruje się zasada:  "Z każdej nawet najtrudniejszej sytuacji, jest wyjście".

Specjalizuje się w poradach z zakresu uczuć, finansów, problemów życiowych. Osoby, które zwracają się do mnie, oczekują odpowiedzi na rożne, często bardzo ciężkie problemy, stąd do każdego podchodzę z największą uwaga i zgodnie z posiadanymi umiejętnościami. Ponieważ nie traktuje Tarota jako nieomylnej wyroczni, tylko jako swego rodzaju "życiowy drogowskaz" każdy może liczyć na szczere odpowiedzi, porady, ale także na serdeczną rozmowę, poparte dużą intuicja i doświadczeniem.

Serdecznie zapraszam do spotkań i rozmów.

Jestem specjalistką od kart Tarota oraz Numerologii.

Mogę Ci pomóc w takich dziedzinach życia jak: uczucia, finanse, problemy życiowe.

Zapraszam do kontaktu.