HomeWróżkiLena Tall

LENA TALL

Z wykształcenia jestem filologiem polskim, ale sercem i duszą związałam się z ezoteryką. Nazwałam siebie tarocistką-intuicjonistką, bowiem moje odczyty kart są czysto intuicyjne, a karty - to jedynie, jak w tytule mojej książki "Ściągawka z tarota". Zajmuję się tarotem intuicyjnym, ale kładę też karty cygańskie. Na każdym kroku podkreślam, że są to tylko, (choć czasem aż) karty, nie jest to żadna wyrocznia, a wyłącznie moje przypuszczenia, które, jeśli się potwierdzają, wywołują  jedynie satysfakcję, nigdy samozadowolenie.

Nie mam na tyle bezczelności, by mówić, że moja "sprawdzalność" wynosi 100%, za to mam tyle asertywności, by odmówić odpowiedzi na niektóre pytania (zwłaszcza te od osób, które zostały uzależnione bądź same się uzależniły od kart, a nie chcą się do tego przyznać) lub niektóre pytania nazwać głupimi, BO SĄ GŁUPIE PYTANIA! Nie, nie krzyczę na nikogo, nie mnie oceniać, krytykować, wartościować, uważam natomiast, że wróżbita powinien, poza odpowiadaniem na pytania, skłonić Osobę Pytającą do myślenia, bo do tego właśnie skłania tarot.

Jestem autorką książki o tarocie pt. "Ściągawka z tarota" i zbiorku zabobonów o nazwie "Przesądnik". Stworzyłam własną talię kart, które nazwałam "kartami tęczy".

Jestem specjalistką od kart Tarota, kart cygańskich oraz "kart tęczy".

Mogę Ci pomóc w takich dziedzinach życia jak: finanse, praca, miłość, rodzina, dokonywanie wyborów. Zapraszam do kontaktu.