HomeArtykuły

Czy Tarot może leczyć?

Do lekarza każdy z nas idzie zwykle wtedy, kiedy coś mu dolega, dokucza nam ból, lub mamy inne niepokojące nas objawy. Do tarocisty natomiast zwracamy się, wtedy, gdy nie radzimy sobie w codziennych kłopotach. Chcemy uzyskać szybką wskazówkę jak poradzić sobie z zastałą nas sytuacją. Najczęstsze problemy, z jakimi spotykają się tarociści dotyczą odrzucenia, zdrady, finansów, kłopotów w pracy.


 

Czytaj więcej...

 

Czy wierzyć w sny?

Często udaje nam się usłyszeć, na zadane przez nas pytanie ? Co Ci się wczoraj śniło? Nic! Okazuje się jednak, że tak naprawdę zawsze śnimy. Jednak bardzo często nie pamiętamy po prostu swoich snów. Czasami zdarza się, że nie chcemy pamiętać tego, co przyniosła nam noc. Często sny wiążą się z bolesnymi wspomnieniami, dlatego nie chcemy ich pamiętać, wypieramy je ze swoich myśli. Sny pozwalają nam poznać siebie, zrozumieć pewne sytuacje, poznać własną przyszłość. Bardzo często spotykamy się ze snami proroczymi, lub takimi, które znalazły odpowiedź na nurtujące nas pytania. Sny nas ostrzegają! Są istotne zarówno w ezoterycy, ale i w psychologii. Są naszymi drzwiami do podświadomości. Otwarcie tych drzwi wymaga jednak kodu dostępu.

 

Czytaj więcej...

 

Czy wychodząc za mąż powinnam zmienić nazwisko?

Jeśli kobieta ma krótkie imię i nazwisko np: Ewa Nowak, to jest w nim niskie pole energetyczne ukierunkowane na odbieranie tylko tych informacji podległych literom jej imienia i nazwiska umysłem świadomym. W jej imieniu i nazwisku jest pole energetyczne o wibracji 5-litery EWN, 6-litera O, 1- litera A, 2-litera K.. Brakuje pola o wibracji 3-litera UCL, 4-litera MD, 7-litera GP, 8-litera HZ, 9-litera IR. Te puste pola, brakujących liter - informacji energetycznej są odbierane przez taką osobę umysłem Podświadomym.

 

Czytaj więcej...

 

Rytuał oczyszczający

Rytuał powinien być wykonywany do oczyszczenia domu lub miejsca pracy. Zalecany jest w przypadku pojawiających się problemach rodzinnych, przebywaniu w miejscu zamieszkania lub pracy osób nieżyczliwych, negatywnie nastawionych. Rytuał powinno się wykonywać po wprowadzeniu się do nowego miejsca zamieszkania, lub zmiany siedziby firmy, w celu usunięcia energii poprzednika. Rytuał powinno się wykonać po przejściu trudnych czy traumatycznych przeżyć oraz w przypadkach przewlekłych stanów depresyjnych leczonych i nie leczonych oraz koniecznie w przypadku dłuższej styczności z osobami naładowanymi negatywną energią np. chorymi nieuleczalnie lub chorymi psychicznie.

 

Czytaj więcej...

 

Tarot - kilka słów

Tarot może być nieocenionym drogowskazem pozwalającym rozwijać nasz potencjał intelektualny, jak i intuicyjny. Uaktywnia prawą półkulę, wzbogaca życie wewnętrzne, jest doskonałym przewodnikiem w sprawach życiowych. Tarot jest doskonałym kluczem do naszego wnętrza, pozwala nam spojrzeć w swoją duszę i wyciągnąć z niej wszystko to, co pozwala nam rozwiązać nasze problemy. Tarot nie załatwi za nas sprawy o którą go pytamy, wskaże nam jednak kierunek działania i sposób, w jaki możemy rozwiązać dany problem. Pomoże nam dotrzeć do upragnionego celu. Tarot jest więc jak klucz do naszego życia. Nikt inny jak tylko my sami możemy najpełniej i najskuteczniej otworzyć tym kluczem samych siebie.

 

Czytaj więcej...